Kariera

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do nas!

Monika

 

Billon jest rozwijającą się firmą oferującą produkt, który zrewolucjonizuje mobilne i bezgotówkowe płatności. Stań się częścią zmotywowanego i dynamicznego zespołu w przyjaznym oraz międzynarodowym środowisku pracy. Będziesz kształtować rozwój naszej szybko powiększającej się firmy, rozwiązując skomplikowane i wymagające problemy.

Praca w Billon to przygoda, do której chcemy Cię zaprosić. Jeśli tak jak my pasjonujesz się informatyką i nowinkami technologicznymi, ale szukasz czegoś więcej, niż jednej monotonnej pracy  - dobrze trafiłeś. U nas nie ma czasu na nudę.

 

P.S. Tak jak się domyślasz "rozwiązywanie skomplikowanych i wymagających problemów" wymaga wytężonej, ciężkiej i długiej pracy - jeśli jednak Ciebie to nie odstrasza to oferujemy merytokratyczną kulturę pracy gdzie liczy się ranga Twojego pomysłu i siła Twoich argumentów, a nie tytuły osób które stoją w hierarchii.

 

Nasze aktualne oferty pracy:

Jeśli spośród oferowanych stanowisk nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie, zaaplikuj do nas wysyłając CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

 

BETA