O aplikacji

Tylko login i hasło!

 
Tylko login i hasło!
By korzystać z aplikacji potrzebujesz jedynie loginu i hasła. Nie pytamy o Twoje osobiste dane ani numery rachunków.
Szybko, sprawnie i prywatnie!

 

cien

W aplikacji jak w portfelu
Do zgromadzonych na urządzeniu środków masz dostęp tylko Ty. Nikt inny nie może ich mieć, nikt o nich nie wie, i nie ma do nich dostępu.
 

W aplikacji jak w portfelu.

 

cien

 Bezpieczne jak w bankowym sejfie.
Bezpieczne jak w bankowym sejfie
Zgromadziłeś więcej środków i boisz się, że przepadną z chwilą utraty urządzenia? Wystarczy że przeniesiesz ich dowolną część do Twojego prywatnego sejfu. Pozostaną całkowicie bezpieczne, a Ty będziesz miał do nich dostęp ze wszystkich swoich urządzeń.

 

cien

Płać jak Ci wygodnie
Nie znasz loginu osoby której chcesz wysyłać pieniądze? Możesz użyć jej numeru telefonu! Billonem także doładujesz telefon prepaid, a najważniejsze, że prześlesz pieniądze nawet nie mając dostępu do Internetu!
         Płać jak Ci wygodnie.

 

cien

 Odbierz cyfrową gotówkę nawet nie mając Internetu
Odbierz cyfrową gotówkę nawet nie mając Internetu
Aplikacja może odbierać płatności nawet, gdy nie masz połączenia z Internetem. Wystarczy Bluetooth lub WiFi Direct. Wkrótce również NFC i BLE. Niech nic nie będzie Cię w stanie ograniczyć.

 

cien

Tradycyjne → Cyfrowe
Chcesz mieć więcej środków w aplikacji? Doładuj portfel przelewem, kartą, przy kasie w sklepie, a w nagłym wypadku weź szybką pożyczkę. Dzięki temu będziesz miał zawsze cyfrową gotówkę przy sobie.

 

 Tradycyjne-Cyfrowe

 

cien

 cyfrowe-tradycyjne
Cyfrowe → Tradycyjne
Czasem będziesz zmuszony użyć tradycyjnych banknotów, bo np. Pani na bazarku nie posiada smartfona. Wystarczy, że część zgromadzonych środków przelejesz na dowolny rachunek bankowy, wypłacisz w bankomacie lub u kasjerki w sklepie, a będziesz miał dostęp do cyfrowej i papierowej gotówki kiedy tylko chcesz.
cien
Sprawdź ile i gdzie wydajesz
Dzięki historii transakcji możesz lepiej kontrolować stan swoich finansów. Widzisz ile dokładnie płacisz i otrzymujesz. Masz pełną kontrolę.
 Sprawdź ile i gdzie wydajesz

 

cien

 Zapłata i faktura
Zapłata i faktura 
w 1 kliknięciu
Koniec z wypełnianiem tabeli i formularzy potrzebnych do wystawienia faktury, czy dostarczenia zamówienia. Teraz płacąc billonem za zakupy w Internecie, wszystkie niezbędne informacje aplikacja wysyła sprzedawcy. Oczywiście odbywa się to jedynie, gdy każdorazowo wyrazisz na to zgodę.

 

cien

Bezpieczniejsze niż w kieszeni!
Dzięki 5 poziomom bezpieczeństwa bez problemu dopasujesz zabezpieczenia do sytuacji i własnej wygody, np. nie chcesz każdej transakcji potwierdzać hasłem – nie musisz, lubisz mieć różnorodne hasła – wprowadź jakie i ile chcesz.
 Bezpieczniejsze niż w kieszeni!

 

cien

 Zbuduj swoją listę kontaktów
Zbuduj swoją listę kontaktów
Podziel znajomych na ulubionych i przy płatnościach nie wpisuj hasła, oraz na zablokowanych, z którymi nie chcesz przeprowadzać transakcji.

 

cien

Podziel się billonem
Podoba Ci się nasza aplikacja i chcesz by Twoi znajomi też płacili billonem? Podziel się z nimi informacją o nas na Facebook'u, Tweeter'rze czy poprzez e-mail, a następnie zaproś do grona swoich billonowych znajomych.
 Podziel się
BETA