Twoje pomysły

Ciągle odkrywamy możliwe zastosowania billonu. Technologia jest tak zaawansowana, że nadal pozostaje wiele funkcji, które można wykorzystać, by ułatwić ludziom życie.

 

pomysl4

 

 

Oto pomysły, które przyszły nam do głowy i mogą stać się dla Was inspiracją: 

  • Zakupy w grach - jesteś zapalonym graczem i chcesz mieć możliwość zakupu dodatków bez opuszczania gry i robienia przelewu? Wystarczy zintegrować naszą aplikację z grą, by jednym kliknięciem ...
  • Płacę za lubię to / kocham to - podoba Ci się zdjęcie czy wpis znajomego, klikasz "lubię to" i automatycznie wysyłasz mu 1gr. Jesteś zachwycony - klikasz "kocham to" i przelewasz 1 złoty 
  • Aplikacja "Nocne życie" - boisz się, że gorączka sobotniej nocy pozbawi Cię wszystkich środków na koncie? Zanim wyjdziesz z domu ustaw ilość i rodzaj transakcji, a na koniec zostaw możliwość jedynie zapłacenia taksówkarzowi. 
  • Aplikacja "Dookoła szkoły" - chciałbyś dać dziecku kieszonkowe, ale boisz się, że wyda je na głupoty? Wystarczy, że oznaczysz liczbę miejsc, w których może płacić, np. do sklepików szkolnych i stołówki.

 

Jeśli przychodzą Ci do głowy ciekawe pomysły, którymi chciałbyś się z nami podzielić - napisz, na pewno odpiszemy.

Nie jesteś programistą? Nic nie szkodzi, mamy kilkunastu na pokładzie, którzy chętnie zrobią coś fajnego.

 

Szukasz inspiracji? Chcesz poznać ciekawe pomysły, które już wdrażane są w życie? Zapraszamy na strony naszych partnerów, będące zbiorem ludzi kreatywnych.

Formularz kontaktowy

Dodaj zdjęcie do swojego opisu (jpg, png, max 1MB, opcjonalne)

BETA